Styrelsen

 

Ordförande

Anna Iwers Isaksson
Motionsvägen 2
616 34 Åby
0706-95 01 99
E-post: anna.iwersisaksson@gmail.com

Vice ordförande

Mathias Andersson
Myrvägen 34
605 80 Svärtinge
0705-23 54 91
E-post: favoritfamiljen@gmail.com

Sekreterare

Marie Friborg
Wadströmsgatan 20
603 50 Norrköping
0706-97 99 36
E-post: friborgmarie@gmail.com

Ledamöter

Klas Skytt
Kanngatan 2
587 39 Linköping
0704-52 50 46
E-post: klas.skytt@bredband.net

Linda Andersson
Vickelbyvägen 109
617 34 Skärblacka
0708-64 01 49
E-post: liindiish2@hotmail.com

Heléne Esping
Blåbärsstigen 40
612 33 Finspång
0702-77 33 05
E-post: helene_esping@mittvardforbund.se

Lena Kulmala
Äspelundsvägen 55
395 94 Rockneby
0703-05 60 49
E-post: lenakulmala@yahoo.se

Camilla Strange
Unionsgatan 5A
392 33 Kalmar
0709-70 60 62
E-post: camilla@strangeordoform.se

Johan Carlgren
Torpvägen 13
602 10 Norrköping
0705-84 11 99
E-post: johancarlgren1@gmail.com

Linda Lundgren
Lindengatan 3C
582 53 Linköping
0707-90 63 69
E-post: lindaa78@me.com
 

Suppleanter

Åsa Hellberg
Ostdalsgatan 16
591 32 Motala
0702-04 02 79
E-post: asa.hellberg68@gmail.com

Åke Jonsson
Tånggränd 2
383 35 Mönsterås
1ake.jonsson@telia.com

Moa Johansson
Föreningsvägen 7
590 18 Mantorp
moa9408@outlook.com

Revisor

Helena Egelin, auktoriserad revisor
MOTEK Revision AB
Östermalmsgatan 91
591 60 Motala
E-post: helena@motekrevision.se

Revisorssuppleant

Robert Andersson, auktoriserad revisor
Digit Ekonomibyrå AB
Vätterviksgatan 4
591 37 Motala
E-post: robert@digitekonomi.se

Lekmannarevisor

Åsa Isaksson
Djursdalavägen 16
590 80 Södra Vi
E-post: asaisak27@gmail.com

Valberedningen

Hans Johansson (sammankallande)
Föreningsvägen 7
590 18 Mantorp
E-post: j.hans1965@yahoo.se

Susann Rönnbäck
Lektorsgatan 10
582 35 Linköping
E-post: susann@ronnback.se

På bilden är delar av styrelsen vid en paus i Barncancerfondens årsmöte. Det är Åke, Lena, Anna, Klas, Åsa, Heléne och Linda L.