Lokala representanter

Vårt mål är att ha representanter i stödgrupperna från varje stad i vårt område för att underlätta det lokala engagemanget.

 Här ser du vilka stödgrupper som har lokala representanter:

Vi-som-mist-gruppen

Anna Iwers Isaksson, Norrköping
E-post: anna.iwersisaksson@gmail.com 

Linda Andersson, Norrköping
E-post: liindiish2@hotmail.com

Klas Skytt, Linköping
E-post: klas.skytt@bredband.net 

Linda Lundgren, Linköping
E-post: lindaa78@me.com

Lena Kulmala, Kalmar
E-post: lenakulmala@yahoo.se 

Åsa Hellberg, Motala
E-post: asa.hellberg68@gmail.com 

Gruppen för ungdomar/unga vuxna och syskon

Moa Johansson, Mantorp
E-post: moa9408@outlook.com  

Lotta Medling, Linköping
E-post: lotta.medling@hotmail.com 

Hanna Friborg, Norrköping
E-post: hanna.friborg@live.se 

Henny Sundqvist, Linköping
E-post: henny.sundqvist@icloud.com

Klara Petersson, Kalmar
E-post: klarismaris@hotmail.com

Linn Johansson, Mantorp
E-post: linn_pinn007@hotmail.com 

Familjekontaktgruppen

Åsa Isaksson, Södra Vi
E-post: asaisak27@gmail.com

Marie Friborg, Norrköping
E-post: friborgmarie@gmail.com

Pamela Almgren, Norrköping
E-post: pamela@munakott.com

Åke Jonsson, Oskarshamn 
E-post: 1ake.jonsson@telia.com

Ewa Lundell, Oskarshamn
E-post: ewa.lundell@skb.se 

Magnus Asplund, Söderköping
E-post: asplund.magnus@yahoo.se 

Joakim Mildh, Skänninge
E-post: jocke.mildh@telia.com

Helena Sjöholm, Västervik
E-post: helena@sjoholmledarskap.se

Lena Kulmala, Kalmar
E-post: lenakulmala@yahoo.se 

Camilla Strange, Kalmar
E-psot: camilla@strangeordoform.se

Kerstin Andersson, Kalmar
E-post: kerstinandersson55@hotmail.com

Linda Lundgren, Linköping
E-post: lindaa78@me.com

Louise Törnell, Linköping
E-post: louise.thornell@gmail.com

Maria Dahl, Mantorp
E-post: fotendahl@hotmail.com

Åsa Hellberg, Motala
E-post: asa.hellberg68@gmail.com

Marie Wettergren, Motala
E-post: mariehelene@live.se

Madeleine Thyrberg, Kolmården
E-post: madeleine.thyrberg@telia.com

Ulrika Carlgren, Norrköping
E-post: ulrika.carlgren@gmail.com

Jonas Nilsson, Norrköping
E-post: jonas@edsystems.se

Sara Gyllenhammar, Norrköping
E-post: sara.gyllen@gmail.com