Lokala representanter

Vårt mål är att ha representanter i stödgrupperna från varje stad i vårt område för att underlätta det lokala engagemanget.

 Här ser du vilka stödgrupper som har lokala representanter:

Vi-som-mist-gruppen

Anna Iwers Isaksson, Norrköping
E-post: anna.iwersisaksson@gmail.com 

Linda Andersson, Norrköping
E-post: liindiish2@hotmail.com

Klas Skytt, Linköping
E-post: klas.skytt@bredband.net 

Linda Lundgren, Linköping
E-post: lindaa78@me.com

Lena Kulmala, Kalmar
E-post: lenakulmala@yahoo.se 

Åsa Hellberg, Motala
E-post: asa.hellberg68@gmail.com 

Helene Esping, Finspång
E-post: helene_esping@mittvardforbund.se

Gruppen för ungdomar/unga vuxna och syskon

Moa Johansson, Mantorp
E-post: moa9408@outlook.com  

Lotta Medling, Linköping
E-post: lotta.medling@hotmail.com 

Hanna Friborg, Norrköping
E-post: hannafriborg@gmail.com 

Henny Sundqvist, Linköping
E-post: henny.sundqvist@icloud.com

Klara Petersson, Kalmar
E-post: klarismaris@hotmail.com

Linn Johansson, Mantorp
E-post: linn_pinn007@hotmail.com 

Familjekontaktgruppen

NORRKÖPING

Marie Friborg, Norrköping
E-post: friborgmarie@gmail.com

LINKÖPING

Linda Lundgren, Linköping
E-post: lindaa78@me.com

Klas Skytt, Linköping
E-post: klas.skytt@bredband.net

Lena Planting, Åtvidaberg
E-post: lenamaria.tdl@gmail.com

Joakim Mildh, Skänninge
E-post: jocke.mildh@telia.com

Helene Esping, Finspång
E-post: helene_esping@mittvardforbund.se

Susann Rönnbäck
E-post: susann.ronnback@biomerieux.com

Louise Törnell, Linköping
E-post: louise.thornell@gmail.com

KALMAR

Lena Kulmala, Kalmar
E-post: lenakulmala@yahoo.se 

Camilla Strange, Kalmar
E-psot: camilla@strangeordoform.se

Kerstin Andersson, Kalmar
E-post: kerstinandersson55@hotmail.com

OSKARSHAMN

Åke Jonsson, Mönsterås
E-post: 1ake.jonsson@telia.com

VIMMERBY

Åsa Isaksson, Södra Vi
E-post: asaisak27@gmail.com

VÄSTERVIK

Helena Sjöholm, Västervik
E-post: helena@sjoholmledarskap.se

MOTALA

Kajsa Sandberg, Motala
E-post: kajsa.sandberg@boremail.com

Marie Wettergren, Motala
E-post: mariehelene@live.se