Styrelsen

Här hittar du kontaktuppgifter till vår styrelse. Har du frågor om vår verksamhet eller vill skänka pengar? Kontakta gärna vårt kansli på 090-77 27 00 eller norra@barncancerfonden.se. För frågor om minnesgåvor eller gåvor i samband med högtid, vänd dig till kansliet.

Malin Lindgren

Malin Lindgren
Ordförande
070-7983891
malin.anna.lindgren@gmail.com

Läs mer om Malin.

     
Katarina Hjertell

Katarina Hjertell
Vice ordförande
070-553 58 01
hjertell@gmail.com

Läs mer om Katarina.

     
 

David Carlsson
Ledamot
070-6463119
david.carlsson@balticgruppen.se 

     
 

Tomas Rimbark
Sekreterare
070-2212157
tomas.rimbark@gmail.com

 

     
 

Johanna Arhrling Forssell
Ledamot
0730-912720
healthylivingbyforssellab@gmail.com

 

     
         
Emelie Bäckman Mangold

Emmelie Bäckman Mangold
Ekonomisk ledamot
070-687 89 87
emmeliebmangold@gmail.com

Läs mer om Emmelie.

     
 

Lena Öhlund
Ledamot
070-6986748

lenaohlund@hotmail.com

     
 

Sonja Marklund
Suppleant

sonja.marklund@regionvasterbotten.se

     
 

Tom Heikka
Suppleant

tom.heikka@gmail.com