Deltagare i Ride of Hope 2018

Namn Delsträcka
Magnus Hallén Paket Umeå-Stockholm
Mats Hjärtquist Paket Umeå-Stockholm
Jan Bertil Lundberg Paket Umeå-Stockholm
Kjell Pettersson Paket Umeå-Stockholm
Hans Perneholm Paket Umeå-Stockholm
Gerda Lindeblad Paket Umeå-Stockholm
Karin Bjurstam Paket Umeå-Stockholm
Stina Bjurstam Paket Umeå-Stockholm
Anne Larsen Paket Umeå-Stockholm
Anna Korbutiak Paket Umeå-Stockholm
Olof Andersson Paket Umeå-Stockholm
Joakim Öhman Paket Umeå-Stockholm
Jan-olof Forsell Paket Umeå-Stockholm
Claes Nord Paket Umeå-Stockholm
Carina Malmer Paket Umeå-Stockholm
Ulf Åkerberg Paket Umeå-Stockholm
Johan Fremling Paket Umeå-Stockholm
Anders Björk Paket Umeå-Stockholm
liam ginnane Paket Umeå-Stockholm
Linda Edenberger Ankermark Paket Umeå-Stockholm
Sebastian Butfors Paket Umeå-Stockholm
Andreas Östring Pettersson Paket Umeå-Stockholm
Mats Eriksson Paket Umeå-Stockholm
Frida Mellström Paket Umeå-Stockholm
Krister Mellström Paket Umeå-Stockholm
Anna Mellström Paket Umeå-Stockholm
Carolin Jarlehag Paket Umeå-Stockholm
Ann-Marie Bern Paket Umeå-Stockholm
Carl Lybeck Paket Umeå-Stockholm
Sebastian Kolehmainen Paket Umeå-Stockholm
Joakim Sorinder Paket Umeå-Stockholm
Roger Forsblom Paket Umeå-Stockholm
Thomas Mannelqvist Paket Umeå-Stockholm
Marcus Streijffert Paket Umeå-Stockholm
Stefan Korsgren Paket Umeå-Stockholm
Lars G Johansson Paket Umeå-Stockholm
Kristina Fromm Paket Umeå-Stockholm
Helena Nyström Paket Umeå-Stockholm
Wolfgang Voit Paket Umeå-Stockholm
Mattias Westerlund Paket Umeå-Stockholm
Jonas Jakobsson Paket Umeå-Stockholm
Janet Olsson Paket Umeå-Stockholm
Robin Fjellström Paket Umeå-Stockholm
Mattias Eriksson Paket Umeå-Stockholm
Stefan Norlander Paket Umeå-Stockholm
Ulrika Häggström Paket Umeå-Stockholm
Gunnar Högström Paket Umeå-Stockholm
Ann-Sofi Hallberg Helgpaket
Raija Autio Helgpaket
Lisa Hjärtquist Helgpaket
Ola Alm Helgpaket
Tomas Olsson Helgpaket
Mikael Andersson Helgpaket
Claudia Odell Helgpaket
Åsa Ceder Helgpaket
Josefine Pettersson Etapp 1: Umeå-Örnsköldsvik
Rasmus Hansson Etapp 1: Umeå-Örnsköldsvik
Bettan Thors Etapp 1: Umeå-Örnsköldsvik
Beatrice Hammar Etapp 1: Umeå-Örnsköldsvik
Andreas Nilsson Etapp 1: Umeå-Örnsköldsvik
Sandra Sjölander Etapp 2: Örnsköldsvik-Härnösand
Felicia Alm Etapp 5: Mora-Falun
Åsa Ceder Etapp 6: Falun-Västerås
Emilia Schöier Etapp 7: Västerås-Uppsala
Emelie Jörgensdotter Nilsson Etapp 7: Västerås-Uppsala
Robert Johansson Etapp 7: Västerås-Uppsala
Tobias Eriksson Etapp 7: Västerås-Uppsala
Jenny Etapp 7: Västerås-Uppsala
Asher Reuben Etapp 8: Uppsala-Stockholm
Bertil Abler Etapp 8: Uppsala-Stockholm
Mona Gustavsson Etapp 8: Uppsala-Stockholm
Jan-Erik Selenius Etapp 8: Uppsala-Stockholm
Pernilla Selenius Etapp 8: Uppsala-Stockholm
Andreas Rossi Etapp 8: Uppsala-Stockholm
Anders Lundin Etapp 8: Uppsala-Stockholm
Rolf Andersson Etapp 8: Uppsala-Stockholm
Roberto M. Cordero Etapp 8: Uppsala-Stockholm